Tvorba webových stránek

Webové stránky

Tvorbě webových stránek se věnujeme již od roku 2007. Za tuto dobu jsme měli možnost spolupracovat s celou řadou klientů z různých odvětví. Při tvorbě webové prezentace klademe důraz na maximální srozumitelnost, uživatelskou jednoduchost a porozumění vašemu oboru. Náš tým programátorů, grafiků a textařů pro vás rád zhotoví webové stránky, které se stanou vašim věrným obchodním spojencem.

Grafické služby

To, že šaty dělají člověka je známé od nepaměti. Vhodně zvolený design dodá vaší společnosti vážnost a podtrhne jejícharakteristické a nezaměnitelné rysy. S tvorbou grafiky máme dlouholeté zkušenosti a náš tým je pro vás připraven vytvořit, co jen si budete přát. V portfoliu našich služeb naleznete grafické návrhy webových prezentací, firemních log, letáčků, vizitek i podnikových dokumentů.

Elektronické obchody

V dnešní době je často pravidlem, že prodej na internetu předchází prodeji v kamenných obchodech. Důvodem je na jedné straně výrazná úspora provozních nákladů a na straně druhé neomezená otevírací doba. Naše společnost vytváří automatizované internetové obchody, které vyžadují jen minimum vaší pozornosti. Nedílnou součástí produktu je interně vyvíjený redakční systém STACEY 5, který obsahuje navíc i skladový systém, inventarizační systém a systém pro snadnou administraci zásilkových služeb.