Texty

Tvorba, úprava a překlad dokumentů

Tvorba textových dokumentů je v dnešní době nutností. Tento proces však vyžaduje nadbytečné časové kapacity, kterých se mnoha podnikatelům nedostává. Výsledkem jsou poté rozpracované dokumenty plné chyb a spousta hodin promarněného času. Naši specialisté s oblasti žurnalistiky za vás tento problém vyřeší.

E-dokumenty

Tvorba elektronických knih a katalogů je dnes jedním z nejrychleji rostoucích odvětví. Důvodem je nižší finanční náročnost, než je tomu v případě tištěných médií a také jejich přenosnost. Společně s našimi zkušenými grafiky a žurnalisty jsme pro vás schopni vytvořit virtuální katalog vašich produktů a služeb a další elektronické dokumenty.

Blog

Blog představuje specifickou formu komunikace s okolním světem. Příspěvky jsou zpravidla řazeny chronologicky a autor zde můžemluvit přímo ke svému publiku. Správně psaný blog dodává firmělidskou tvář a je oblíbeným návštěvním místem vašich fanoušků. Pomůžeme vám zaujmout vaše publikum a zajistíme pravidelné čerstvé novinky na vašem blogu.

E-mail

Bez tohoto komunikačního kanálu si dnes většina firem nedokáže představit svou existenci. E-mail představuje na jedné straně rychlý způsob, jak se spojit s protistranou, ale na druhou stranu je dnes velmi často „zneužíván“ pro rozesílání nevyžádaných zpráv. Zajistíme, aby Vaše firemní sdělení došla vždy na správné místo a působila profesionálním dojmem.

Webový obsah

Webový obsah je jako palivo, dodávající život vašemu stroji. Bez kvalitního textu je vaše prezentace pouhou kulisou bez hlubšího významu. Vhodný textový obsah je jedním z nejdůležitějších prvků vašeho webu, který vám zajistí uznání zákazníků i lepší pozici ve vyhledávačích. V našem týmu působí řada zkušených odborníků z novinářské a televizní sféry, kteří se postarají o to, aby váš web neztrácel na lesku.

Public Relations

Jako public relations (PR) jsou souhrnně označovány techniky, sloužící k ovlivňování veřejného mínění. Na rozdíl od reklamy je PR charakteristické obousměrnou komunikací se zákazníky. Mezi nástroje PR řadíme tiskové zprávy, články, či tiskové konference. Jejich prostřednictvím komunikuje společnost s médii a snaží se tak o firmě tvořit pozitivní obraz. Společnost KITmedia pro vás zajistí PR marketing v elektronických i tištěných médiích.