Online marketing

Sociální sítě

Sociální sítě se staly v posledních letech revolučním marketingovým nástrojem. Jejich přednostmi jsou vysoká pohotovost, stručnost a celosvětový dosah. Pro naše klienty zajišťujeme tvorbu a správu firemních profilů, aktualizaci reklamního obsahu a vývoj doprovodných aplikací. Pomáháme vám proniknout na Facebook, Twitter, LinkedIn a další sociální sítě.

Tvorba PPC kampaní

PPC (Pay per click) kampaně jsou silným nástrojem pro zaměření cílové skupiny klientů. Platíte pouze tehdy, pokud oslovený uživatel zavítá na vaše stránky. Tato forma propagace je dnes velmi využívaná, neboť dochází k efektivnímu vynaložení peněžních prostředků a výsledky jsou navíc dobře měřitelné. Náš tým pro vás zajistí kompletní správu, monitoring a optimalizaci PPC kampaní na Google AdWords, Seznam SKlik, Facebooku a dalších reklamních systémech.

SEO optimalizace

Jak už jste asi pochopili, cílem SEO optimalizace je být na internetu viděn potenciálními zákazníky. Vytvoření webových stránek, ještě není zárukou úspěšného prodeje. Vhodnou úpravou klíčových slov, pravidelnou aktualizací webového obsahu, budováním zpětných odkazů a dalších důležitých činností se náš tým odborníků postará o to, aby se vaše stránka zobrazovala na předních pozicích vyhledávačů.

Remarketing

Tato metoda internetové reklamy umožňuje oslovit konkrétní cílovou skupinu zákazníků, která již v minulosti váš web navštívila. Jedná se o efektivnější způsob propagace, než jakým jsou PPC kampaně, neboť oslovený zákazník má již o vašem webu povědomí. Tento systém funguje pod záštitou Google Adwords a nabízí třídění návštěvníků vašeho webu podle toho, jakou akci na stránkách v minulosti provedli. Náš tým se zaslouží o to, aby vaši zákazníci nakupovali opakovaně.